Ярослав Бригада строителей

  • Белая Церковь, Белоцерковский регион, Киевская область
  • Нет файлов
    Особливості нашого кліматичного поясу і різко зростаючі ціни на газ і електрику змушують людей у Київській області все частіше і частіше поглядати у бік економії енергоресурсів за рахунок утеплення стін будинку або квартири. А адже в Європі і США вже давно утеплюються! Чим же краще утеплювати будинок? Утеплювачів для системи теплоізоляції фасаду на сьогоднішній день досить багато, але краще спіненого пінополістиролу (по-нашому - пінопласт) поки нічого не придумали. До того ж, фасадні декоративні штукатурки, які можна використовувати при утепленні фасаду пінопластом, приємно радують своєю різноманітністю. Але, як і будь-яке нововведення, теплоізоляція встигла нахапатися чуток і помилок.... Прийшов час розвіяти міфи про утеплення фасадів пінопластом.

    Утеплення фасаду пінопластом та 5 міфів про це

    Міф № 1. Чим вище щільність пінопласту, тим тепліше в будинку.
    Звернемося до фізики. Чим щільніше матеріал, тим тісніше прилягають один до одного молекули, що передають теплову енергію, тим вище теплопровідність матеріалу, а значить, холод з вулиці швидше потрапляє в будинок. Звідси випливає, що пінопласт з меншою щільністю краще тримає тепло, хоч і менш міцний, що особливо не грає ролі при наявності армуючого і декоративно захисного шару.

    Міф № 2. Мінвата дешевше.
    Так, сама по собі мінвата набагато дешевше, ніж пінопласт. Але щоб у будинку було по-справжньому тепло і комфортно, потрібна не звичайна мінеральна вата в рулонах, а мінераловатні плити, які коштують дорожче, ніж пінополістирольні плити, і мають ряд своїх недоліків у порівнянні з пінопластом.

    Міф № 3. Утеплений пінопластом фасад «не дихає».
    Дихає! Дихає не сама плита з пінопласту, а загальна структура фасаду за рахунок стиків і верхнього ребра повітряного прошарку між стіною і пінопластом. Така система забезпечує найбільш оптимальний повітряний потік для вентиляції фасаду, «дихання» стін, але без можливості появи і накопичення вологи усередині.

    Міф № 4. Пінопласт не екологічно чистий матеріал.
    Спінений пенополистирол є однорідним продуктом спінювання без будь-яких хімічних добавок і формотворчих речовин. В процесі експлуатації абсолютно не виділяє ні випарів, ні випромінювань. На сьогоднішній день пінопласт - найбезпечніший для здоров'я людини і екологічно чистий теплоізоляційний матеріал зі всіх існуючих. Міф № 5. Утеплювати фасад не вигідно (дорого).
    Ті, хто так вважають, по-своєму праві. Адже це не зовсім дешеве задоволення Зате Ви отримуєте можливість одним махом зміцнити стіни, утеплити житло, прикрасити фасад - але з подорщенням клятого долара все це коштує від21000до25000грн. для будинку в 100 м ² (з роботами та матеріалами а не що давно це було15000) але кожний будинок індивідуальни все потрібно обміряти і вираховувати. А утеплений фасад - це комфорт і затишок домашнього вогнища, здоров'я Вашої сім'ї, вишуканий європейський стиль Вашого будинку, надійність і міцність на довгі роки. А те, що вже через 5 років ці ж гроші повернуться до Вас шляхом економії енергоресурсів, а після Ви почнете «заробляти», взагалі призводить даний міф в цілковиту неактуальність. 
    ТЕЛЕФОНУЙТЕ ДАМ ВІДПОВІДЬ НА ВСІ ПИТАННЯ

    Выполение работ по специализациям

    Фасадные работы
    Утеплення